GBG Prague

Women Will Prague podporuje především ženy manažerky a podnikatelky. Naše workshopy jsou ale otevřené všem. Spolupracujeme úzce s Googlem v Praze a dalšími společnostmi a neziskovkami (M.arter, IN SPIRO, Ženy s.r.o.).

Tématy na rok 2019 jsou Leadership, Imposter Syndrom a Enterpreneurship.

Věrka a Martina jsou také facilitátorkami #IamRemarkable workshopu, který také pravidelně pořádáme.

Nejbližší akce

Duševní zdraví se Simonou Zábržovou


První letošní workshop startujeme na téma Duševní zdraví. Workshop je určený všem, kteří často poslouchají "měla bys zpomalit a víc odpočívat", ale tohle na ně nezabírá. Ukážeme si konkrétní metody proti stresu, napětí, vyhoření a panickým atakům.


Simona je bývalá CEO firem Giftisimo, Suitu a Bushman. Během své kariéry dvakrát vyhořela a tří-letou samoléčbou se vyléčila přírodní cestou. Prošla díky tomu desítkami workshopů a sezení, aby se udržela v psychické pohodě pod velkým tlakem a naučila se kombinovat východní a západní nauku o duši.


Aktuálně dělá soukromé terapie v oblasti vyhoření a úzkostí, nezávislé byznys konzultace a buduje vlastní startup v oblasti duševní prevence.


Sledujte nás

Minulé akce

Organizátoři

Stejně jako GUG, tak i GBG Prague není jen organizace, je hlavně o lidech:

Máš chuť se taky podílet? Jsme otevřeni novým tvářím. Navíc to můžeš jenom zkusit a sám uvidíš jestli tě to bude bavit. My si troufáme tvrdit, že ano!

Přidej se k nám

Zůstaňte ve spojení