GDG Brno

Nejbližší akce

Média: věřit, nebo nevěřit?

Média: věřit, nebo nevěřit?


Média: věřit, nebo nevěřit? Jednoduchá otázka má zápletku, respektive podmínku v plnění kritérií objektivity a vyváženosti. O těchto vzletných pojmech hovoří kde kdo, ale jak si doma nevědecky vyhodnotit, zda je zpráva důvěryhodná, nebo ne? Praktické ukázky, data a diskuse. Zamyšlení nad přesahem do on-line světa.
Vystupující: Pavel Herot


Expert v oblasti výzkumu médií s mezinárodními zkušenostmi, 18 let praxe v analýzách a managementu výzkumné společnosti Media Tenor. Služby firmy využívá nejen korporátní klientela se starostí o vlastní mediální obraz ale také mediální sféra se starostí o vlastní obsahovou skladbu. Držitel certifikátů o mimořádném studijním výsledku v programech Ogilvy Institute – marketing a PR pro profesionály a Media Evaluation and Measurement, Amec College, Londýn, Spojené království. Autor řady publikací na téma média a komunikace, či mediálních obrazů regionů a zemí. Z velké části publikace věnoval Ostravsku a jeho mediálnímu obrazu, a to včetně své dizertační práce.


Sledujte nás

Minulé akce

Organizátoři

Stejně jako GUG, tak i GDG Brno není jen organizace, je hlavně o lidech:

Máš chuť se taky podílet? Jsme otevřeni novým tvářím. Navíc to můžeš jenom zkusit a sám uvidíš jestli tě to bude bavit. My si troufáme tvrdit, že ano!

Přidej se k nám

Zůstaňte ve spojení

email

gdgbrno@gug.cz