GDG Jihlava

Nejbližší akce

Procesy všude, kam se podíváš


O přednášce
Když se vysloví slovo "procesy", většině podnikatelů a zaměstnanců naskočí husí kůže. Říká se, že firma, která přežije zavedení procesního řízení, přežije už cokoliv. Přitom procesy je to nejlepší, co jsem ve svém podnikání aplikoval. Jsem totiž lenošný. Nemám rád chyby. Když dělám něco opakovaně, snažím se to popsat a automatizovat. A protože jsem nenašel vhodný nástroj, založili jsme s kolegy www.procesoid.com - webovou aplikaci na procesní řízení pro firmy, týmy a nezávislé profesionály. Ukážu vám, že procesy jsou opravdu všude a procesní řízení nemusí být těžkopádný moloch. Podíváme se, jaké se používají procesy v letectví, zdravotnictví nebo restauracích. Jaké procesy ve svém podnikání používám já. A také trochu mrkneme na Google Kalendář v propojení s procesy a time managementem.


O přednášejícím
Pavel Minář je autorizovaný Google Cloud Partner a pomáhá firmám s nasazením G Suite. Je také spoluautorem aplikace www.procesoid.com. Více informací najdete na www.minar.cz.


Sledujte nás

Minulé akce

Organizátoři

Stejně jako GUG, tak i GDG Jihlava není jen organizace, je hlavně o lidech:

Máš chuť se taky podílet? Jsme otevřeni novým tvářím. Navíc to můžeš jenom zkusit a sám uvidíš jestli tě to bude bavit. My si troufáme tvrdit, že ano!

Přidej se k nám

Zůstaňte ve spojení

email

gdgjihlava@gmail.com