GEG Plzeň

Setkání GEG Plzeň jsou určeny nejen pro učitele všech předmětů základních a středních i vysokých škol. Pokud jste fanda nových technologií a zajímá Vás, co vše je možné zakomponovat do vzdělávacího procesu, rádi Vás uvidíme na našich akcích.
A máte-li ve svém okolí kolegy, kteří rádi využívají IT ve výuce – nezapomeňte je na naše setkání pozvat.

Nejbližší akce

Učebna Google


Vážené kolegyně, vážení kolegové.


Zveme vás na další setkání GEG Plzeň a chystáme pro Vás tentokrát inspiraci v rytmu Google Classroom.
V rámci Učebny může každý učitel vytvářet kurzy, zvát do nich své studenty, vkládat materiály, příspěvky, úkoly a otázky nebo využívat možnosti komunikace. Učebna je v češtině a její základní ovládání určitě zvládnete.


Jitka a Pavla prakticky představí založení nového kurzu, pozvání studentů i vložení aktivit. Nezapomeneme ani na hodnocení účastníků, ukázky již vytvořených kurzů a přidáme triky a tipy do výuky.


Setkání se uskuteční ve středu 10. 4. 2019 od 15:00 h. do 17:00 hodin v US Pointu na Západočeské univerzitě v Plzni, Ústav jazykové přípravy, Univerzitní 22. Vstup je zdarma, občerstvení připraveno, registrace nutná.


Sledujte nás

Minulé akce

Organizátoři

Stejně jako GUG, tak i GEG Plzeň není jen organizace, je hlavně o lidech:

Máš chuť se taky podílet? Jsme otevřeni novým tvářím. Navíc to můžeš jenom zkusit a sám uvidíš jestli tě to bude bavit. My si troufáme tvrdit, že ano!

Přidej se k nám

Zůstaňte ve spojení