GXG Chomutov

GXG Chomutov je lokální komunita pro každého, kdo se zajímá o technologie. Pořádáme přednášky, workshopy, challenge, livestreamy nebo si společně zajdeme někam sednout a pokecáme si o chytrých telefonech, domácnostech, internetu a všem digitálním vůbec.
Máš stejné zájmy jako my? Myslíš, že by některé z našich akcí mohly být užitečné i pro Tebe? Tak neváhej a přijď na některou z našich akcí.

Nejbližší akce

GXG Garáž

Hrajeme si s LEDkami


V posledních týdnech se většina chomutovského GXG věnuje přípravám letošního DevFestu. A jelikož chceme zanechat svou stopu, chceme, aby DevFest byl dokonalý. S tím se pojí o výzdoba konference, takže jsme objednali nějaké ty součástky a právě na této garáži se pustíme do výroby tech výzdoby.
Začneme s výrobou „neonového“ loga, pokusíme se naprogramovat nějaké chování, a když zbyde materiál a čas, možná vyrobíme i něco dalšího. Takže pokud Tě práce s drobnou elektronikou láká, na nic nečekej a registruj se :-)


Sledujte nás

Minulé akce

Organizátoři

Stejně jako GUG, tak i GXG Chomutov není jen organizace, je hlavně o lidech:

Máš chuť se taky podílet? Jsme otevřeni novým tvářím. Navíc to můžeš jenom zkusit a sám uvidíš jestli tě to bude bavit. My si troufáme tvrdit, že ano!

Přidej se k nám

Zůstaňte ve spojení

email

daniel.macho@gug.cz