GXG Chomutov

GXG Chomutov je lokální komunita pro každého, kdo se zajímá o technologie. Pořádáme přednášky, workshopy, challenge, livestreamy nebo si společně zajdeme někam sednout a pokecáme si o chytrých telefonech, domácnostech, internetu a všem digitálním vůbec.
Máš stejné zájmy jako my? Myslíš, že by některé z našich akcí mohly být užitečné i pro Tebe? Tak neváhej a přijď na některou z našich akcí.

Nejbližší akce

Google I/O 2021


Google o sobě dává vědět oznámením letošního ročníku slavné vývojářské konference Google I/O! V minulém roce byla konference kvůli pandemii zrušena. Jednoduše neproběhla vůbec a novinky jsme se dozvěděli jen formou krátkých shrnujících videí. Letos tomu ale bude jinak!
Google I/O 2021 proběhne podle plánu. Sice jen online, formou livestreamu, ale to nás zaryté geeky, nadšence a vývojáře nijak neomezuje. Livestream dostaneme přímo do vašich obýváků. Sledovat ho budeme společně, před začátkem si trošku popovídáme o tom, jaká jsou očekávání a poté se podíváme na tu show, kterou si Google přichystal.
Jaký bude Android 12? Dočkáme se něčeho nového na poli nositelností? A co novinky v Google ekosystému?
Čas začátku je v tuto chvíli orientační a bude upřesněn do konce dubna!


Sledujte nás

Minulé akce

Organizátoři

Stejně jako GUG, tak i GXG Chomutov není jen organizace, je hlavně o lidech:

Máš chuť se taky podílet? Jsme otevřeni novým tvářím. Navíc to můžeš jenom zkusit a sám uvidíš jestli tě to bude bavit. My si troufáme tvrdit, že ano!

Přidej se k nám

Zůstaňte ve spojení

email

daniel.macho@gug.cz