AngularJS Coding Dojo

Coding Dojo je místo, kam můžete přijít a potrénovat vaše dovednosti v programování. Nemusíš se bát, že nebudeš dostatečně znát programovací jazyk, nebo že nejsi tak skvělý programátor jako ostatní, dojo je místo, kam se chodíme učit.

O akci

Angular Coding dojo navazuje na dvě přednášky o AngularJS které proběhly. Aby jsme ale nezůstali pouze u teorie, tak jsme naplánovali další komornější akce v podobně coding dojo, kde si vyzkoušíme AngularJS na vlastní kůži (tedy klávesnici) a konečně si zaprogramujeme. U účastníků se nepředpokládají žádné předchozí zkušenosti s AngularJS - ba naopak, akce je určena spíše pro úplné začátečníky.


Na začátku si vyzkoušíme několik příkladů a poté si můžeme přímo na místě zvolit aplikaci, kterou si společně naprogramujeme. Celý průběh akce bude velice agilní a je možné ho operativně podle situace.


!!! Vstup je volný, ale počet míst je omezen. REGISTRACE jsou platné POUZE na stránce <a href=http://www.meetup.com/GDG-%C4%8CVUT-Prague/events/230926315/>meetup.com. !!!


Organizuje
Organizátoři

Lukáš Janeček

Sledujte akci