Automatizace firemních procesů s pomocí Google Scriptu

Většina firem věnuje dle Paretova pravidla 80% svého času na činnosti s přínosem pouhých 20%. Přepisování dat, kontrola údajů, vyplňování smluv atd. S pomocí G Suite jehož součástí je Google Script, se podíváme jak lze tento problém snadno řešit.

O akci

G Suite (dříve Google Apps) ) je v ČR velmi rozšířená sada užitečných aplikacích pro firmy dostupných v rámci Google Cloudu. Mnoho uživatelů nezná pokročilé možnosti, mezi které patří i technologie Google Script, s jehož pomocí lze snadno automatizovat firemní procesy, přizpůsobovat rozhraní G Suite aplikací, integrovat je s jinými nástroji nebo vyvíjet samostatné aplikace.


V přednášce se podíváme zejména z pohledu manažerů, majitelů firem a běžných uživatelů, kteří potřebují řídit své procesy a automatizovat maximální množství rutinních činností. Nicméně i vývojáři, kteří chtějí rozšířit své obzory jsou vítáni.


Pozvání přijal Ivan Kutil, Google Developer Expert a Google Architect v Etnetera AppSatori s.r.o., který ukáže možnosti a příklady z klientských projektů. Nebude chybět ani zmínka o nové aplikaci Google App Maker, kterou Ivan testuje v Early Access Programu.


Organizuje
Organizátoři

Marcel Láža

Honza Slavík

Sledujte akci