DevFest.cz 2021

Next level of conference

O akci

DevFest.cz je každoročně pořádaný event pro všechny vývojáře a nadšence do technologií. V rámci jednoho dne máte možnost si poslechnout řečníky nejen z Česka, ale celého světa a užít si jedinečnou atmosféru, kterou vám přináší spojení dvou tech komunit - GUG.cz a Techmeetup Ostrava. Tentokrát v hybridní formě!


25. 11. 2021 - Workshop Day

26. 11. 2021 - Event Day

Více info o konkrétních časech najdete na webu www.devfest.cz


Od roku 2012, kdy komunita GUG.cz přinesla do Česka první DevFest, jsme tuto konferenci posunuli na úroveň, kterou si každoročně užívají stovky účastníků. Vzhledem k současné situaci, která panuje po celém světě, jsme nemohli připravit tak velkou offline akci. No jo, ale jen online akci jsme taky nechtěli. Proto jsme přišli s nápadem na hybridní konferenci.


Letošní ročník si tak můžete užít hned na tři způsoby - offline z Ostravy, lokálně se svou komunitou v rámci DevFest Connect nebo online odkudkoliv. Volba je na vás - ostatně jen volbou formy sledování to nekončí. Vyberte si přednášky, které chcete sledovat, rozhovory nebo se za námi stavte do Ostravy na menší networking. Ale pozor, bude jen omezený počet lístků!


Letos navíc poprvé s námi akci pořádá i spřátelená komunita Techmeetup Ostrava. Co to znamená? Dvakrát tak více zkušeností s eventy a upevnění myšlenky, že naše akce jsou hlavně o lidech.


Organizátoři

Filip Goszler

Eliška Čejpová

Kateřina Pejšková

Dominik Šimoník

Ludmila Kasalová

Jiří Bartušek

Věrka Koukalová

Danny Macho

Sledujte akci