Digitální garáž: Úvod do online marketingu a See-Think-Do-Care v Novém Jičíně

Když se lidé naučí využívat internet na maximum, je úžasné, jak to může přispět k růstu jednotlivců, firem i celé ekonomiky. Chceme, aby si každý, včetně vás, osvojil digitální znalosti, které mu pomohou podílet se na tomto růstu a vytěžit z technologické

O akci

Zúčastněte se přednášky pod taktovkou Soni Petruželové (Google Partners Certified Trainer) a získejte digitální know-how, které potřebujete, abyste získali co nejvíce z webu, oslovili nové zákazníky a zajistili růst vašeho podnikání. Dvouhodinová přednáška z cyklu Google Business Group Roadshow. Přednáška je vhodná pro začátečníky.


Soňa Petruželová

Google Partners Certified Trainer

Soňa Petruželová se pohybuje v online marketingu 9 let a to na různých úrovních, jako administrátorka, v manažerských pozicích a nakonec jako ředitelka největšího Performance oddělení H1.cz v ČR. Po celou dobu vedla školení o online reklamně a strategiích pro veřejnost. Aktuálně je na mateřské dovolené a můžete jí shlédnout na konferencích jako Google Certifikovaného Trénera.


Abyste byli lépe v obraze, doporučujeme si projít alespoň 3 úvodní lekce z online platformy www.digitalnigaraz.cz. Chcete vědět více? Po registraci na Digitální garáži získáte přístup ke studijnímu plánu šitému pro vás na míru. Po dokončení kurzu získáte certifikát.


Co se dozvíte:

 - základní přehled online marketingových kanálů

- úvod do SEM, SEO, sociálních sítí a webové analytiky

- jak vytvořit marketingovou strategii metodou See-Think-Do-Care

- tipy a příklady z praxe

Organizátoři

Radovan Jansa

Sledujte akci