Google Cloud Next

Síla cloudu pohání většinu dnešních aplikací kolem nás, aniž to pozorujeme. Platforma od Google využívá neuvěřitelné množství prostředků. Kam tahle cesta vede a co bude dál? To je stěžejní otázka, na kterou se pokusí Google Cloud Next ’17 odpovědět.

O akci

Síla cloudu pohání většinu dnešních aplikací kolem nás, aniž to pozorujeme. Platforma od Google využívá neuvěřitelné množství prostředků pro uspokojení požadavků miliard uživatelů. Navigace, kancelář, vyhledávání, strojové učení, umělá inteligence nebo další produkty se neustále vyvíjejí a zlepšují. Kam tahle cesta vede a co bude dál? To je stěžejní otázka, na kterou se pokusí Google Cloud Next ’17 odpovědět. Třídenní maraton nabídne přes 200 přednášek a demonstrací novinek.


Konference se bude odehrávat na výstavišti San Franciského Moscone Center začátkem března. Odstartuje ji tradičně zahajovací keynote slovy ředitele společnosti Sundara Pichaie a jeho týmu. Komunita vývojářů GDG Ostrava ve spolupráci s největší nordickou IT společností Tieto Corporation zprostředkuje tento zážitek v budově Tieto Towers díky živému přenosu.


Přijďte mezi nás sledovat, co bude hýbat světem jedniček a nul v následujících letech. Na místě bude doprovodný program v podobě přednášek Lukáše Vaculíka a Tomáše Veleckého o Google Cloud platformě a G Suite. Zajištěno bude občerstvení, takže se registrujte dřív, než dojdou místa.


Organizátoři

Filip Goszler

Lukáš Vaculík

Sledujte akci