Google reklama a Adwords Express

Martina Laresová z Google ČR nás provede možnostmi Google online reklamy zejm. pro menší firmy a představí březnovou novinku: AdWords Express. Novinka: uvádíme "Open Mic" čili prostor pro VAŠE vystoupení k tématu.

O akci

Podle nejnovější studie Millward Brown české firmy chápou internet jako důležitý obchodní a marketingový nástroj: většina z nich vlastní webové stránky a chtějí v letošním roce ještě více investovat do placené online reklamy. Na tomto setkání Google Business Group se dozvíte, co vlastně "online reklama pro malé a střední firmy" v podání Googlu znamená, s důrazem na představení březnové novinky: AdWords Express.  • Millward Brown, České firmy na internetové vlně, 12/2012


Průvodcem tématem bude Googlerka Martina Laresová (Associate Product Marketing Manger).


Jako vždy na GBG bude prostor i pro vaše dotazy a networking. Nově na naše setkávání uvádíme blok "Open Mic" pro vaše vystoupení. K dispozici bude prostor 20 minut, během kterých budete mít možnost vystoupit se svým max. 5 min. příspěvkem k tématu - představení toho, co vaše firma v oblasti nabízí, nebo nadnesení otázky, na kterou vás zajímá názor publika, ukázka vaší práce, apod. Zájem o vaše vystoupení budeme evidovat až na začátku akce, v případě více zájemců proběhne výběr vystoupení losováním.


Organizuje
Organizátoři

Dan Franc

Sledujte akci