IWD: Leadership a imposter syndrom

K mezinárodnímu dni žen zveme na přednášku o leadershipu a workshop na téma "imposter syndrom"

O akci

International Women's Day - Mezinárodní den žen


V rámci programu Womenwill bychom vás rády pozvaly na dopolední přednášku, workshop a networking. Celým dopolednem vás bude provázet Věrka Koukalová a Ludmila Kasalová. Přednáška o leadeshipu vám představí různé typy lídrů a pomůže vám najít váš typ. V druhé části akce se zaměření na imposter syndrom neboli česky - syndrom nezaslouženého úspěchu, který častěji postihuje právě ženy a zkusíme se s ním na místě vypořádat. Dostanete také prostor se seznámit a představit vaše projekty. Vizitky s sebou!


Program:


9:00 - registrace
9:20 - zahájení, představení programu Womenwill a platformy GUG.cz
9:30 - Leadership - kvality, předpoklady, typy lídrů
10:30 - přestávka
10:45 - Imposter syndrom (workshop)
11:30 - Prostor pro představení vašich projektů a networking


Předpokládaný konec akce cca 13:00


Hlídání dětí není zajištěno, ale pokud zajistíte plynulý chod akce, vezměte je s sebou.
Počítáme s lehkým občerstvením (něco dobrého vám upečeme), ale budeme vděčné, když něco na zub přinesete i vy. Akce je zdarma.


Věrka Koukalová konzultuje online marketing a HR, především Happiness management. Pracovala v Hájedničce, Googlu a Fragile media. Miluje komunity a ráda je buduje - už 8 let to dělá pro Google User Group a poslední dva roky se věnuje programu Womenwill, který je zaměřen na ženy. Má dvě děti, s druhou dcerkou je aktuálně na mateřské.


Lída Kasalová vede zahraniční velkoobchod v Utukutu a lekce nezbedné angličtiny v Jahodě. Má zkušenosti s obchodem, marketingem a projektovým řízením z českých IT společností a manažerským účetnictvím z Polska, kde 4 roky žila. Je mámou 2 dětí a svůj volný čas věnuje rozvoji komunitní zahrady Prazelenina a iniciativy WomenWill.


Organizuje
Organizátoři

Ludmila Kasalová

Věrka Koukalová