Jak na nový web a výběr e-shopového řešení

O akci

Tvorba nového webu je velký krok, který je třeba důkladně připravit. Na říjnovém Čtvrkonu si řekneme, na co vše při tom myslet a nezapomenout. Téma je vhodné jak pro zadavatele webů, tak i pro ty, kteří své klienty tvorbou nového webu nebo výběrem e-shopového řešení provázejí.


PŘEDNÁŠKA 1: Jak na rozpočet webu a výběr dodavatele odpovědně


Podíváme se společně na to, na co bychom měli při rozpočtu na nový web myslet. Nač si dát pozor, na co nezapomenout, co bývají často zbytečné investice. Následně si řekneme, na co se ptát případného dodavatele webu, abychom měli jistotu, že celé dílo dopadne podle představ a očekávání.


ŘEČNÍK: Tomáš Kocifaj


Tomáš je jeden z členů Brilo Team, kde řídí projekty a stará se o obchod. Brilo Team se zabývá tvorbou rozsáhlých webů a webových aplikací včetně designu, testování, přípravy, analýzy a všeho, co opravdu brilantní web potřebuje. Společně s kolegou Martinem Hlaváčem vytvářejí různé WordPress projekty a pluginy. Jsou například autory českého projektu WPFramework.cz, organizují také akce jako WordPress pivo, Wordcamp nebo WP weekend.
PŘEDNÁŠKA 2: Podle jakých kritérií vybrat e-shopové řešení
Vybrat si e-shopové řešení je zásadní krok, který ovlivní vaše podnikání na roky dopředu. Je to o ceně? Technickém řešení? Grafice? Napojení na další systémy? To si řekneme na říjnovém Čtvrtkonu.


ŘEČNÍK: Jan Kalianko


7 let vedl internetový obchod SvětBot.cz, který se následně zařadil do většího portfolia obuvnických e-shopů. Vydal E-shop knihu – první komplexní knihu pro e-shopaře, která provádí na 500+ stránkách čtenáře tím, jak vybudovat úspěšný a funkční e-shop. Pusobí jako e-shop konzultant se specializací na UX a CRO, pomáhá českým e-shopům řídit projekty a nastavovat e-shopové procesy. Pořádá Czech On-line Expo, největší českou akci pro e-shopaře.


Organizátoři

Jana Šmerdová

Tomáš Kocifaj

Sledujte akci