Jak na projekty a nezbláznit se

Jak uřídit projekt a zůstat člověkem

O akci

Projektové řízení je dnes multioborovou disciplínou. Běžnou náplní práce projektového manažera už není jen hlídání zdrojů, času a termínu, ale i validace byznys modelu, výsledné kvality, psychologie řízení týmu, time management a spousty dalších činností. Jak se ze všech požadavků, změn a problémů nezbláznit, najít vlastní cestu a zůstat člověkem s vámi rád budu sdílet v průběhu přednášky.


O lektorovi (Honza Slavík)
Za 10 let praxe projektového manažera, jsem na úplně malých, středních i velkých projektech nasbíral spoustu zkušeností, jak to nedělat. Od vývoje malinkých webů, offline i vlastních projektů a projektů pro mobilní operátory v ČR i zahraničí jsem zakotvil na volné noze jako konzultant a mentor.
Na svých kurzech sdílím své chyby a zkušenosti z oblasti agilních metodik a lean startup přístupu. Zaměřuji se na byznys model a jeho validaci. Nebojím se inspirovat a učit se vše nové, co mě obohatí a posouvá v životě i práci dál. Ve volném čase běhám, běhám a zase běhám. Jinak čtu, odpočívám a věnuji se svým dvěma kocourům a svým projektům.


Více o Honzových kurzech najdete na jeho webu ovax.cz, případně na http://www.naucmese.cz/honza-slavik-1, kde si můžete přečíst i reakce účastníků.


Pozor, přednáška bude netradičně od 16:00, protože bude delší, než je obvyklé (cca 3 hodiny). S sebou si vezměte tužku, papír a hodně otázek.


Po přednášce (cca 19:00) budeme tradičně pokračovat na afterparty v blízké restauraci.


Vstup je volný, ale registrace je povinná.
Registrační formulář najdete zde: http://goo.gl/forms/o0U4XVsSpp


Organizuje
Organizátoři

Milan Lempera

Lukáš Przeczek

Zbyšek Voda

Leoš Přikryl

Patrik Onderka

Alois Holub

Sledujte akci