Jak vybrat CRM systém

jak dostat ze CRM systému maximum

O akci

Zveme vás na další setkání GBG Ostrava 5. června v 17 hod. na téma Jak vybrat CRM systém. Všichni CRM používáte a určitě si říkáte, jestli zrovna ten váš systém je ten pravý a neexistuje na světě povedenější, a pro vás vhodnější řešení. Na tyto otázky nám pomůže odpovědět Martin Bazala, expert na CRM systémy.


Martin Bazala, ředitel prvního českého cloudového CRM, RAYNET s.r.o., taktéž zvaný “korepetitor” nebo “hlavní nosič vody” - zkušený obchodník, prezentátor, hudebník a otec rodiny. Martin má za sebou desítky konferencí v roli přednášejícího, ať už se jedná o témata “firemní kultura”, “obchod” nebo “videomarketing”. Podíváme se na to, jaké jsou klíčové momenty při rozhodování o výběru toho pravého CRM pro vaši firmu / váš projekt. Málokdo si je tak jistý svým produktem, že vám v klidu ukáže i jiné CRM nástroje. Martin mezi ně rozhodně patří :) Jak je u nás (snad dobrým) zvykem, přidáme další tipy na CRM řešení, se kterými máme zkušenosti ze svých firem a poslední část bude věnovaná právě vám - vašim zvídavým dotazům, neotřelým nápadům a cenným zkušenostem. Počet míst je omezen na 25, abychom zajistili prostor pro navázání nových kontaktů a prostor pro diskuzi. Minule jsme měli “vyprodáno” během pár hodin, opět se na vás moc těšíme. A pro prvních 5 registrovaných máme připravený malý dárek ;)


Moc se na vás těšíme, nezapomeňte se registrovat a zajistit si své místo. Nově ještě přibyla otázka, jestli byste šli na afterparty ve formě povídání u různých nápojů v hospodě.


David & Filip & Jakub & Petra z GBG Ostrava


Organizuje
Organizátoři

David Janda

Petra Hlaváčová

Filip Goszler

Jakub Tomoszek

Sledujte akci