Jak vzniklo Freelo a proč je dobré pro designery

Jak na řízení projektů, úkolů a týmovou komunikaci nad nimi?

O akci

Tentokrát za námi přijedou kluci z Freela, že nevíte co je Freelo? Nemusíte se bát všechno vám to řeknou. Ale abychom Vám ušetřili čas hledáním, Freelo je český nástroj pro správu projektů a úkolů. Každý se snaží si nějak své úkoly řídit a mít v nich přehled. Přijďte si poslechnout jak takové Freelo vzniklo, jaké problémy kluci při návrhu a realizaci řešili a jak mohou designéři dnes Freelo použít pro své projekty a úkoly. Čeká Vás spoustu praktických rad a ukázek a pevně doufáme, že i hodně peprných informací ze zákulisí. Něco mi říká, že kluci s sebou přivezou promo materiály a určitě i nějaké vouchery :)


A kdo že Vlastně přijede?


Jan Kulda - Honza je designer, který se stará aby se dalo Freelo perfektně používat a přitom vypadalo jako moderní aplikace. Honza se určitě podělí o svoje zkušenosti s návrhem Freela a jeho využití při práci designera.


Karel Dytrych - Karel je analytik, který miluje čísla. Celé Freelo se opírá o jeho výzkumy a data reporty a určitě se rád podělí o to, jak se Freelo stavělo, jak se analytická data dají použít při designu takové aplikace.


Organizátoři

Jana Šmerdová

Tomáš Kocifaj

Sledujte akci