mDevTalk

Navázali jsme spolupráci se skupinou pořádající mDevTalk a spojili jsme naše aDevMeetupy, abychom si nekonkurovali a mohli zlepšit kvalitu obou.

O akci

Přijďte na poslední mDevTalk tohoto roku, bude se opět přednášet a diskutovat na zajímavá témata. Sejdeme se na VŠE, kde nás pohostí v aule Rajské budovy.
I tentokrát se můžete těšit na zahraniční účast.


Jedním ze speakerů bude Paul Lammertsma z Nizozemí, CTO v Pixplicity. Během jeho přednášky s názvem I’ve been doing some syncing… se mimo jiné dozvíme, jak moc nám androidí Account Manager dokáže zjednodušit život.Paul je nejen expert na Android, ale také skvělý řečník přednášející na tech-konferencích po celém světě – jeho talk si určitě užijeme :)
Druhá přednáška bude věnovaná iOS animacím. O tom, co všechno se dá vyčarovat s CoreGraphics a CoreAnimation frameworky a o tom, jak používat Swift Playground k prototypování a testování (nejen) animací, nám řekne Martin Novák, iOS developer z Avastu. Zaměří se na základy i pokročilejší věci, takže talk jistě potěší každého. Kdo by se nerad podíval na nějakou pěknou animaci, že?


Sledujte nás na sociálních sítích – @mdevtalk na Facebooku a Twitteru.
Pro více informací navštivte www.mdevtalk.cz :)


Organizuje
Organizátoři

Honza Slavík

Sledujte akci