Pojďme holky naučit programovat aneb Czechitas v Budějovicích

Holky do IT rozhodně patří, jen jich tam je žalostně málo aneb #Czechitas v ČB

O akci

Holky do IT rozhodně patří, jen jich tam je žalostně málo. Dita Přikrylová se tohle rozhodla změnit. Založila Czechitas (www.czechitas.cz), pomocí kterého úspěšně vzdělává holky právě v IT. Díky svým aktivitám byla označena jako 76. nejvlivnější žena Česka a dostala se do žebříčku Forbes 30 pod 30. Táňa le Moigne, ředitelka českého Google, jí označila za jednu z nejzajímavějších digitálních žen současnosti.


Šikovné holky máme i u nás a proto jsme se rozhodli uspořádat s Ditou setkání, abychom si popovídali o možnosti rozšíření Czechitas do jižních Čech.


PRO KOHO JE SETKÁNÍ VHODNÉ?  1. LEKTOŘI
    Ať jsi holka nebo kluk a máš chuť předávat dál svoje dovednosti, přijď se dozvědět, co obnáší být lektorem.  2. STUDENTI NEBO AKADEMIČTÍ PRACOVNÍCI
    Studuješ nebo pracuješ na univerzitě? Přijď si popovídat o tom, jak je možné propojit činnosti Czechitas s akademickou sférou.  3. MODERÁTOŘI, PROJEKŤÁCI
    Líbí se ti myšlenka Czechitas? Chceš pomoct s jejich rozjezdem a koordinovat fungování na jihu? Pak doraž! Vhodné pro holky a kluky nejen z IT.
Na setkání neni potřeba se registrovat, pokud máš chuť dozvědět se o Czechitas víc, jednoduše doraž :-)


Pořádáme ve spolupráci s GDG ČB


Organizátoři

Jana Šmerdová

Martin Hlaváč

Sledujte akci