Time to Share

Sdílení zkušeností IT firem z Vysočiny

O akci


Time-to-share je odpolední minikonference, na které nadšenci a profesionálové z Vysočiny představí své zkušenosti s novými přístupy a technologiemi. Přijďte se podívat, co se na Vysočině děje.


Vstup je volný, ale je nutné se registrovat na https://goo.gl/forms/SFBcX9VR8B1i9sE83


Témata 20minutových bloků:


Microservices

Tomáš Hampl nám ukáže, jak v Zájezdy.cz používají mikroslužby postavené na Spring Cloud a představí obecné principy microservices architecture.


PHP framework Phalcon

Tomáš Haubert, Zbyněk Šidlák a Michal Kozderka z firmy Creox nás seznámí s PHP frameworkem Phalcon. Vysvětlí nám, proč se rozhodli právě pro tento framework ve srovnání s ostatními, ukáží nám, jaké projekty na něm mají postavené a představí plány, které s ním mají do budoucna.


Jak jsme psali interpret

Zbyšek Voda promluví o tom, jak se skupinou spolužáků psali interpret podmnožiny jazyka Java. Stručně projde jednotlivé části interpretu, kterými prochází napsaný kód, než se z něj stane pro stroj srozumitelný program.


Od Javy k JavaScriptu

Leoš Přikryl z nově vznikající firmy Commity ukáže, jak s kolegy přecházeli ze server-side Javy na single page aplikace v AngularJS a vysvětlí, proč si zamilovali dříve nenáviděný JavaScript a Javu na serveru nahradili Kotlinem.


Hubbr - coworkingové centrum na Vysočině

Jan Prokeš je spoluzakladatel nedávno otevřeného coworkingového centra Hubbr v Havlíčkově Brodě. Přijďte si poslechnout, jaké možnosti havlíčkobrodský hub nabízí a co vedlo majitele k jeho založení.

Organizuje
Organizátoři

Milan Lempera

Lukáš Przeczek

Zbyšek Voda

Leoš Přikryl

Patrik Onderka

Sledujte akci