Women Will: Entrepreneurship II

Launch & Grow

O akci

Přijměte pozvání na celodenní workshop nového obsahu z Google iniciativy Women Will. Tentokrát se zaměříme na vlastní podnikání - entrepreneurship. Jako obvykle je workshop částečně přednáška, částečně individuální i skupinová cvičení, takže odejdete s konkrétními kroky pro vaše podnikání.


Iniciativa Women Will je součástí globální Google komunity GBG, která si klade za cíl vzdělávat, propojovat a inspirovat především ženy a znevýhodněné osoby. Mužům ani jinému pohlaví rozhodně vstup zakázán není :-)


Program:


17:45 - registrace
18:00 - Launch II. (jak přitáhnout investory, talentované lidi a první zakázky)
19:00 - pauza na kávu
19:15 - Grow (koncepty finančního plánování, druhy investování - na co si dát pozor)
20:30 - závěr a networking


Opět bude možné rozložit na židličky svoje letáčky, vizitky, kupony a pod a dát tak o sobě a svém projektu vědět ostatním. Vzhledem k délce obsahu prezentace nebude možné tentokrát prezentovat osobně.


Hlídání dětí není zajištěno.
Počítáme s lehkým občerstvením a kávou. Akce je zdarma.


Věrka Koukalová konzultuje online marketing a HR, především Happiness management. Pracovala v Hájedničce, Googlu a Fragile media. Miluje komunity a ráda je buduje - už 8 let to dělá pro Google User Group a poslední dva roky se věnuje programu Womenwill, který je zaměřen na ženy. V akademické sféře se věnuje Sémiotice a elektronické kultuře. Má dvě děti, s druhou dcerkou je aktuálně na rodičovské.


Lída Kasalová vede zahraniční velkoobchod v Utukutu a lekce nezbedné angličtiny v Jahodě. Má zkušenosti s obchodem, marketingem a projektovým řízením z českých IT společností a manažerským účetnictvím z Polska, kde 4 roky žila. Je mámou 2 dětí a svůj volný čas věnuje rozvoji komunitní zahrady Prazelenina a iniciativy WomenWill.


Prosím, vyčkejte na potvrzení registrace.


Organizuje
Organizátoři

Martina Bláhová

Ludmila Kasalová

Věrka Koukalová

Sledujte akci