Women Will: Leadership a Imposter Syndrom

Jaký jste typ lídra? Znáte rozdíl mezi mentorem a sponzorem? Myslíte si někdy, že nejste dost dobrá? Tak to jste tu správně.

O akci

V rámci programu Womenwill bychom vás rády pozvaly na večerní přednášku, workshop a networking. Celým programem vás bude provázet Věrka Koukalová a Ludmila Kasalová. Přednáška o leadershipu vám představí různé typy lídrů a pomůže vám najít váš typ. Dozvíte se, jak na networking nebo jaký je rozdíl mezi mentorem a sponzorem. V druhé části akce se zaměření na imposter syndrom (https://en.wikipedia.org/wiki/Impostor_syndrome) neboli česky - syndrom nezaslouženého úspěchu, který častěji postihuje právě ženy a zkusíme se s ním na místě vypořádat. Dostanete také prostor se seznámit a představit vaše projekty. Vizitky s sebou!


Pokud chcete představit sebe nebo svůj projekt / společnost - připravte si prezentaci na 2 minuty. Slidy nasdílejte do Google Slides na verka.tocinova@gmail.com


Program:


17:45 - registrace
18:00 - zahájení, představení programu Womenwill a platformy GUG.cz
18:10 - Leadership
19:00 - přestávka
19:15 - Imposter syndrom (workshop)
20:00 - Prostor pro představení vašich projektů a networking


Předpokládaný konec akce cca 21:00


Počítáme s lehkým občerstvením a kávou, přineste taky něco dobrého nebo dobrovolný příspěvek. Akce je zdarma.


Věrka Koukalová konzultuje online marketing a HR, především Happiness management. Pracovala v Hájedničce, Googlu a Fragile media. Miluje komunity a ráda je buduje - už 8 let to dělá pro Google User Group a poslední dva roky se věnuje programu Womenwill, který je zaměřen na ženy. V akademické sféře se věnuje Sémiotice a elektronické kultuře. Má dvě děti, s druhou dcerkou je aktuálně na rodičovské.


Lída Kasalová vede zahraniční velkoobchod v Utukutu a lekce nezbedné angličtiny v Jahodě. Má zkušenosti s obchodem, marketingem a projektovým řízením z českých IT společností a manažerským účetnictvím z Polska, kde 4 roky žila. Je mámou 2 dětí a svůj volný čas věnuje rozvoji komunitní zahrady Prazelenina a iniciativy WomenWill.


Prosím, vyčkejte na potvrzení registrace.


Organizuje
Organizátoři

Martina Bláhová

Ludmila Kasalová

Věrka Koukalová

Sledujte akci