Women Will slaví MDŽ

#IAmRemarkable Marathon, osobní marketing a vyjednávání.

O akci

Pojďme společně oslavit Mezinárodní den žen. Bez karafiátů a prázdných řečí. Chceme se potkat, sdílet a dozvědět se něco nového o sobě i ostatních. Počet míst je omezen, a proto vás prosíme: registrujte se pouze pokud opravdu plánujete dorazit. Ve formuláři vyberte, kterého #IAmRemarkable workshopu se zúčastníte: dopoledního s Martinou, nebo odpoledního s Věrkou (vyberte prosím pouze 1 možnost).


Program dne:
9:00 - 11:00 #IAmRemarkable workshop s Martinou Bláhovou (https://www.linkedin.com/in/blahovamartina)
11:30 - 13:15 Vyjednávání a námitky s Lídou Kasalovou (https://www.linkedin.com/in/ludmilasusek/)
13:15 - 14:00 oběd
14:00 - 16:00 Nejčastější chyby osobního marketingu s Luckou Václavkovou (https://www.linkedin.com/in/lucievaclavkova/)
16:00 - 18:00 #IAmRemarkable workshop s Věrkou Koukalovou (https://www.linkedin.com/in/verkakoukalova)


Co je #IAmRemarkable
Tato iniciativa vznikla v Google na podporu:  • motivace a sebevědomí žen a dalších skupin, které jsou ne vždy rovnoměrně zastoupené v pracovním prostředí

  • změny ve vnímání sebeprezentace a vlastních úspěchů, jako něčeho co je nejenom smysluplné, ale velmi prospěšné pro jakoukoliv další kariérní volbu


Vyjednávání a námitky
Odmítnutí je způsob učení? Jsou námitky SUPER? Přijďte se dozvědět pár základních věcí o vyjednávání. Třeba co je to BATNA.


Nejčastější chyby osobního marketingu
Dobrá práce je základ, ale nestačí. Jakých chyb se nejčastěji dopouštíme při hledání práce či získávání klientů na volné noze? Na praktických příkladech si ukážeme, co vás zbytečně brzdí a jak nastartovat váš osobní marketing, aby vám přinesl zajímavé profesní příležitosti.


Během naší komunitní akce budeme pořizovat videonahrávky, které použijeme pro účely reportování našemu partnerovi, Googlu. Nebudeme je sdílet na sociálních sítích, tam použijeme pouze fotografie z akce (bez nevyžádaných tagů). Registrací a svou účastí nám dáváte svůj souhlas s takovým naložením s Vašimi osobními údaji.


Sejdeme se v Impact Hubu, Drtinova 10 na Andělu. Žlutá konferenční místnost v 1.patře


Organizuje
Organizátoři

Martina Bláhová

Ludmila Kasalová

Věrka Koukalová

Sledujte akci