Google eXperience Groups

Co že je to GXG?

Eventy skupin Google eXperience Group, zkráceně GXG, jsou určeny všem milovníkům moderních technologií. Nezáleží na tom v jakém oboru pracujete, nezáleží na tom co umíte, dokonce nezáleží ani na tom, kolik máte zkušeností. To na čem záleží, je chuť vyzkoušet něco nového, naučit se používat technologie prakticky, a třeba se i naučit si takové technologie vyrábět. Úplně nejdůležitější ale je se u toho všeho bavit. A přesně takové eventy GXG jsou. Zábavné, naučné, praktické.

build
Garáže

Garáže jsou eventy, na kterých se můžete naučit vyrábět vlastní chytrou elektroniku. Jinak řečeno, jde o akce pro technologické kutily.

local_activity
Soutěže a challenge

Pořádáme také soutěže a challenge, které vybrousí vaše schopnosti. Rychlost, týmová práce, orientace, to vše s využitím chytrých zařízení. Kdo vyhraje příště?

comment
Přednášky a workshopy

Zdokonalit se v konkrétních oblastech svých zájmů vám pomohou naše workshopy na nejrůznější témata. Přednášky vám pak přinesou cenné informace, které jistě v praxi využijete.

videocam
Livestreamy

Přímé přenosy technologických konferencí jsou našimi druhými Vánocemi. Jedinečná atmosféra, spousta (ne)naplněného očekávání a nejrůznější překvapení doplněná o skvělé občerstvení.